Uderz w stół . . . .

W końcu coś drgnęło w polityce, w końcu wprowadzamy prawo które będzie mogło karać paszkwilantów mówiących o „polskich obozach śmierci”

Wydawałoby się że sprawa jest prosta i nie powinno być większych oporów, gdy tu nagle ICEK z wiadomego pokładu IDY ustami swojej ambasador zaczął warczeć jakby dostał wścieklizny !

W czym jest pies pogrzebany ? To już lepiej wyjaśni czytelnikom tekst jaki zamieścił w portalu wprawo.pl jego naczelny Jacek Międlar, który za swoje poglądy był gnojony przez służalczy wymiar (nie)sprawiedliwości.

W tekście „Ustawa o IPN burzy przemysł Holocaustu, czyli o Żydach którzy pracowali dla Adolfa Hitlera”

Ja pozwolę sobie tylko przypomnieć że jest takie powiedzenie,na złodzieju czapka gore i zachowanie ambasador jak też mediów będących w służbie biznesu Holokaustu pokazuje że ustawa uderzyła w czuły punkt.

Nie możemy sobie pozwolić aby POLSKA była upokarzana na arenie między narodowej  bo nie chce wypłacić absurdalnych odszkodowań jakie państwo Izrael nałożyło na nas w wyniku drugiej wojny światowej ! De facto obciążając nas winą za swoich wymordowanych obywateli  przez armie okupacyjną Trzeciej Rzeszy !

Do dnia dzisiejszego praktycznie nie było reakcji obronnych na takie wynaturzenie, ba ! Izrael twierdzi że należą się od POLSKI  odszkodowania dla tych którzy się nie narodzili ! ! ! Toć to majstersztyk w dziale wyłudzenia nie od tych co trzeba !

ICKI zaczęły traktować nas jako dojną krowę, po tym jak Niemcy powiedziały dość reparacją za drugą wojnę światową ( rozdział żydowski ) czyli wypłaciły pewną kwotę i sprawę uznano za zakończoną. Żydzi z przemysłu holokaust  widząc że zaczyna wysychać źródełko , znaleźli sobie kolejną ofiarę i doją ją przy każdej nadarzającej się okazji.

To dotacje na muzea, to dokładamy się do emerytur po 100 euro – niżej wpis z jednego z komentarzy

„„Ustawa o kombatantach została przegłosowana w 2014 roku / . . . /  W konsekwencji jej wdrożenia, tylko na odszkodowania/emerytury dla Żydów wydamy rocznie 240 mln złotych.”

Polish money

„Każda osoba, która na terenie Polski doznała uszczerbku na zdrowiu przez radzieckich komunistów i niemieckich nazistów, będzie dostawać po 100 euro od państwa polskiego. ”
„…do miesięcznych świadczeń kwalifikuje się każdy mieszkający w Izraelu, kto urodził się jako obywatel polski, ucierpiał podczas wojny pod okupacją niemiecką bądź też ukrywał się. To samo dotyczy małżonka. To samo dotyczy kolejnej okupacji – sowieckiej – do roku 1956”
„Do otrzymania świadczeń kwalifikuje się ten, kto ucierpiał podczas wojny w okupowanej Polsce lub w innym miejscu, był zmuszony opuścić Polskę lub też urodził się po wojnie w rodzinie, która została zmuszona do opuszczenia Polski, a więc jako dziecko miał udział w ich losach i prześladowaniach”.

Z jednym już robimy porządek, pora teraz zabrać się za inne buble finansowe przez które wyciekają pieniądze przeznaczone dla POLSKIEGO obywatela. Dość już uległości i pozycji na kolanach przez tymi typami.

Panie PAD czy kuma pan ten temat ? czy jest za trudny i musisz się pytać o zdanie rubina prowadzącego ?

 

 

Reklamy