Pytanie do ABW-ery

W naszej ojczyźnie POLSCE coraz więcej pierwszych tonów grają różnorakiej maści przebierańcy i „spadochroniarze” , którzy mówiąc najprostszym językiem działają na szkodę kraju jak też obywateli.

Ich działania możemy dostrzec w mediach różnorakiego formatu, od papierowego do elektronicznego, gdzie znajdujemy informacje które po dotarciu do chłopaków i dziewczyn z ABW-ery

( Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego jest służbą specjalną powołaną do ochrony porządku konstytucyjnego Rzeczpospolitej Polskiej. Zakres naszych zadań koncentruje się na ochronie bezpieczeństwa wewnętrznego państwa i obywateli )

powinny wywołać określone reakcje obronne, których wynikiem powinno być zneutralizowanie czynnika mogącego zdestabilizować POLSKĘ !

Czy tak się dzieje ? Hmmm ciężko wyczuć sytuację, gdyż jak do tej pory ABW-era jest sługusem polityków i spełnia ich zadania, biorąc na siebie bród jaki powstaje.

Zastanówmy się dlaczego tak się dzieje ?  Czyżby w tej agencji nie było PRO POLSKICH ludków, czy faktycznie co zmiana (nie) rządu w stolicy to inne wytyczne dla tych koksiarzy ?

Piszą że skupiają się na ochronie bezpieczeństwa wewnętrznego obywateli – no może macie jakieś sukcesy ale na wyliczenie porażek to już zabraknie palców u rąk .

Dlaczego nie dobieracie się do zaprzańców w wymiarze (nie ) sprawiedliwości, którzy jawnie buntują się przeciw potrzebnym zmianom i razem z dawną wierchuszką WSI dążą do przywrócenia starego porządku rzeczy, pozwalacie by stanowiska w wysokich jak też niskich szczeblach władzy obejmowali ludkowie o wątpliwej moralnej i patriotycznej sile, ludzie którzy w imię kasy robią rzeczy o jakich normalny człowiek by nie pomyślał, ponieważ ma hamulce, których tamci nie mają !

Można by przypuszczać że macie za słaby wywiad ? Nic prostszego zaraz jako lojalni obywatele zaczniemy  Wam szanowni (?) ABW-erowcy podsyłać przez formularz odpowiednie informacje, bo na rozmowę z konsultantem raczej się jeszcze nie piszemy.

ABW-1

ABW-2

W tej całej obywatelskiej próbie pomocy jest tylko jedno małe ale ? Będziecie sprawdzać to, czy też należy oczekiwać że o 6 rano zapuka do naszych drzwi załoga G  i jakiś lokalny miś kolabor ?

Być może obywatelska inicjatywa nie będzie Wam na rękę ( o przepraszam – Waszym prowadzącym ) i kilkoma pokazowymi aresztowaniami, później wyssanymi z palca zarzutami przeciw chcącym pomóc, ukręcicie sprawie łeb !?

Reklamy