Gdy „magia” staje się faktem !

 

W swoim życiu staram się brać wiele rzeczy na rozum, jednak nie sądziłem że doczekam czasów gdy jak ja to określam – „magia” stanie się faktem.

Ktoś kiedyś celnie określił „magię” że to jest to nauka jakiej jeszcze nie rozumiemy ( nie wszyscy ) , a która pozwala „podrasować nieznanym” znane ( w moim przypadku )  nieożywione i patrzeć na efekt przecierając oczy ze zdumienia.

Celowo piszę nieożywionego , ot techniczny wyrób naszej cywilizacji z biegiem czasu zaczyna się psuć, chodzi coraz mniej stabilnie.

Normalnie mając problem, udaję się z ekwipunkiem bojowym do naszego, ( lub wystawiam mu delegację na przyjazd do mnie ) „guru” i w czasie kampanii atlantyckiej obmyślamy strategię co i jak zrobić by zaradzić problemowi.

Czasami jest tak że nie ma z kim pogadać, zaległości w manewrach są już kolosalne i wtedy trafiamy na informacje, niby nie związane z tematem, jednak tak zakręcone ( z  początku ) że decydujemy się na testy we „własnym tajnym laboratorium”

Najdziwniejsze jest to że początkowy sceptycyzm mija kiedy zaczynam obserwować efekty których na zdrowy i trzeźwy chłopski rozum nie powinno być, gdyż prawa skostniałej i okrojonej nauki tego nie przewidują , nie dopuszczają – odpowiednie skreślamy i lecimy dalej !

To nad czym „pracuję” ma dopiero kilka dni, poczekam jeszcze trochę i gdy ponownie potwierdzę swoje wyniki, być może opiszę je gdyż takich rzeczy ukrywać nie wolno – zdrowie i wiedza jak czynić dobrze nie może być ograniczana, a nie tylko ja mam wyniki które graniczą z „magia”

UAKTUALNIENIE z dnia 01-01-2018

Mój test ze sprzętem nieożywionym przebiegł pomyślnie – regeneracja zjechanego ogniwa do laptopa – bateria poprawiła swoje spadające osiągi do początkowej wartości ( w dniu zakupu ) gdy przyszła do nas prosto od producenta, na dodatek udało się postawić na cztery łapy zwierzaka sąsiadów, który mimo wysiłków weterynarza nie chciał się zrestartować po chorobie.

W obu przypadkach zastosowałem wodę odpowiednio spreparowaną – opisuje ją na swojej stronie p. Marek

https://www.monitor-polski.pl/

 

 

 

Reklamy